OKUL ÖNERİN      ·         BİZE YAZIN      .         BİLGİ İÇİN : +90 (553) 382 40 89
  DİLLER     ·       KAYIT OL     ·       GiRiŞ YAP

          Gizlilik Politikası Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu 'Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu 'Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından 'SSL' sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle verilen bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Bu koruma, e-posta gibi yollarla gönderilen bilgiler için etkili değildir. Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli ve anaokullarının personeli tarafından ulaşılabilmektedir. Anaokullarinerede.com’ten gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Anaokullarinerede.com bültenlerini almak istemiyorsanız tıklayın.” linkine tıklayarak, info@anaokullarinerede.com adresine e-posta göndererek ya da 0850 833 33 92 numaralı Destek Hattımız’dan arayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilir, yine info@anaokullarinerede.com adresine e-posta göndererek ya da 0850 833 33 92 numaralı Destek Hattımız’dan arayarak, zaman zaman hizmetlerimiz ve poliçenizin durumu hakkında bilgi vermek amacı ile gönderdiğimiz SMS’leri almak istemediğinizi iletebilirsiniz.

2. Bilgi Kaynakları Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin Tarafınızdan Sağlanan Bilgiler Sizin web sitemizi kullanarak veya e-posta, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler tamamen özgür iradenizle tarafımıza sağladığınız bilgilerdir. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz ancak size daha çabuk, doğru, etkili ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için web sitemizde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır. Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz anaokullarının geçerliliğini, bizim ve/veya anaokullarının size ve/veya anaokullarına karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı talep haklarını etkileyebilir. Böyle bir durumda Anaokullarinerede.com hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Anaokullarinerede.com bir zarara uğradığı takdirde bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik Olarak Sağlanan Bilgiler Web sitemizi ziyaretiniz sırasında bilgisayarlar ve işletim sistemlerimizin sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve 'cookies' olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla daha önce sitemize yaptığınız ziyaretlerde ve aldığınız hizmetlerde elde edilen bilgilerdir. Bilgisayarınızın 'yardım' menüsünde bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

3. Diğer Kullanım Şartları Burada belirtilen şartların dışında web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes 'Kullanıcı Sözleşmesi' bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.
'Gizlilik Politikası' ve 'Kullanıcı Sözleşmesi' bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Anaokullarinerede.com tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Anaokullarinerede.com ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça Anaokullarinerede.com'e karşı bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez. Anaokullarinerede.com Danışmanlık ve Eğitim A.Ş.
Adres: Anaokullarinerede.com Yenişehir Mah. Çimen Sk. No:7/1 Kurtköy pendik/İstanbul
Telefon: 0850 833 33 92
E-posta: info@anaokullarinerede.com
Çalışma Saatleri: Haftanın 7 Günü, 24 Saat
Hertürlü soru, görüş ve önerileriniz için;
0850 833 33 92 numaralı Destek Hattımızı arayarak veya info@anaokullarinerede.com adresine e-posta göndererek günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

anaokullarinerede.com internet ortamında il, ilçe ve semtlere bölünmüş anaokulları hakkında detaylı bilgi ve bulunabilirliğini arttırmayı amaçlayan bir kuruluştur.  Devamı için..

              

Web Sitesi Geri Bildirimi

Güvenlik doğrulamasını yapınız