OKUL ÖNERİN      ·         BİZE YAZIN      .         BİLGİ İÇİN : +90 (553) 382 40 89
  DİLLER     ·       KAYIT OL     ·       GiRiŞ YAP
anaokulu | kreş | yaz okulu


Google AdWords Reklamları ile Yeni Müşteriler Kazanın.İnsanlar Google'da anahtar kelimelerinizden birisini kullanarak arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya üstünde görünebilir,bu sayede zaten sizin ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenen kişilere reklamlarınızı göstermiş olursunuz.İnsanlar, reklamınızı tıkladıktan sonra web sitenize gider ve bir satın alma işlemi yapabilir veya sizinle ilgili daha fazla bilgi edinebilir.

Google AdWords reklamları ile yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.pazarlama hedefleriniz doğrultusunda metin reklam,resim reklam veya video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimlerinde reklam yapmayı tercih edebilirsiniz,en önemli özelliklerinden birisi de AdWords sisteminin gelişmiş raporları sayesinde reklamlarınızın performansını izleyebilir ve gelecek dönemki diğital pazarlama stratejinizi bu bilgilere göre şekillendirebilirsiniz.


İstediğiniz Bütçe Tutarıyla Başlayın


Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra, aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın.


Ziyaret Yoksa Ödemede Yok


Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle reklamınız işe yaradığında ödeme yaparsınız.


Anında raporlama


Web sitesi ziyaretleri, İnternet'ten satışlar gibi konuların tümünü kontrol paneliniz üzerinden online olarak takip edebilirsiniz.
Standard & Poor's tarafından yapılan ve Google, Yahoo, Ask.com, Lycos ve MSN'nin de dahil edildiği en son araştırmaya göre, Google'ın Türkiye,de en yaygın olarak kullanılan arama motoru olduğu görüldü.Ayrıca, Vividence Corporation tarafından yapılan bir araştırmada, insanlardan seçkin arama motorlarına ilişkin deneyimlerini derecelendirmeleri istendi. Katılımcıların %89'u, rakipleri çok gerilerde bırakır bir şekilde, Google ile önemli ölçüde pozitif bir deneyim yaşadıklarını bildirdiler.
Hakkımızda

anaokullarinerede.com internet ortamında il, ilçe ve semtlere bölünmüş anaokulları hakkında detaylı bilgi ve bulunabilirliğini arttırmayı amaçlayan bir kuruluştur.  Devamı için..

              

Web Sitesi Geri Bildirimi

Güvenlik doğrulamasını yapınız